Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

Dnia 15 października 2018r. o godz. 10:30 uczniowie klasy I przystąpili do grona społeczności szkolnej SP w Czelatycach. Ślubowanie uczniów to piękna tradycja. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi i odświętnie ubrani, bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.
Doniosłym momentem całej uroczystości było ślubowanie, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor – Bogumiła Kopeć. Na pamiątkę pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i drobne upominki. Po zakończeniu ceremonii dzieci udały się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.

Jak co roku w naszej szkole, Dzień Pasowania na Ucznia zbiega się z Dniem Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII przygotowali z paniami Katarzyną Koniuszy i Justyną Łuc apel podczas którego uczniowie dziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę i trud włożony w pracę pedagogów.